0

aplikacje

id #2647660 11.01.2022

starszy inspektor weterynaryjny

Opis stanowiska pracy
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ciechanowie

Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

starszy inspektor weterynaryjny do spraw zdrowia zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt ZESPÓŁ DO SPRAW ZDROWIA I OCHRONY ZWIERZĄT

06-400 Ciechanów ul.Letnia 17

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapobiega, rozpoznaje i zwalcza choroby zakaźne zwierząt;
  • realizuje monitoring chorób zakaźnych zwierząt ;
  • prowadzi kontrole przestrzegania warunków weterynaryjnych przez podmioty nadzorowane w zakresie zdrowia zwierząt;
  • kontroluje przestrzegania przepisów weterynaryjnych przez gospodarstwa utrzymujące zwierzęta w tym związane z zabezpieczeniem gospodarstw przed zawleczeniem chorób zakaźnych zwierząt - kontrole bioasekuracji;;
  • wystawia przed-eksportowe i eksportowe świadectwa zdrowia do krajów trzecich;
  • prowadzi kontrole lekarzy weterynarii wyznaczonych do wystawiania świadectw zdrowia w obrocie i handlu zwierzętami;
  • obsługuje system komputerowy TRACES;
  • przegotowuje zaświadczenia i opinie w zakresie sprawowanego przez siebie nadzoru, sporządza sprawozdania i informacje z wykonanych zadań;

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.oo do 16.oo w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Ciechanowie oraz poza nią - wyjazdy służbowe ( kontrole podmiotów nadzorowanych, szkolenia). Kontakt z klientem zewnętrznym. Urząd nieprzystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Praca administracyjno - biurowa z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń biurowych. Kontakt ze zwierzętami, kontakt z materiałem biologicznym.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Zakwalifikowane kandydatki i kandydaci będą poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Prosimy o wpisanie aktualnego adresu e- mail. Wszystkie oświadczenia powinny być opatrzone datą oraz własnoręcznym podpisem. Niezakwalifikowani kandydaci nie będą informowani ani telefonicznie ani pocztą e- mail. Nie zwracamy nadesłanych ofert. Niezakwalifikowane oferty zostaną zniszczone po upływie 3 miesięcy. Osoba do kontaktu:
Jolanta Górska tel/fax 23 672 28-56 lub 23 672 46-40

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne

doświadczenie zawodowe/staż pracy

doświadczenia zawodowego
co najmniej 1 rok pracy w Inspekcji weterynaryjnej
znajomość prawa weterynaryjnego i administracyjnego,
dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B.

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

    Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

    • List motywacyjny
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
    • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
    • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
    • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
    • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

    Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • kopia dokumentu
    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie
    Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

    Podobne pozycje

    Polska, Wrocław 26.01.2022
    Specjalista ds. finansowania dostawców 1 zł
    Polska, Chełmno 26.01.2022
    Recepcjonista/ka w Vislow Resort 1 zł
    Polska, Kraków 26.01.2022
    Młodszy Specjalista ds. Księgowości 1 zł
    Polska, Warszawa 23.01.2022
    Specjalista ds. Windykacji Prawnej 1 zł
    Kierownik produkcji z j. włoskim 1 zł