0

aplikacje

id #2647599 12.01.2022

Operations Manager

Opis stanowiska pracy 5-21-65200

Dla naszego Klienta, organizacji handlowej o zasięgu globalnym, w związku z dynamicznym rozwojem wrocławskiego centrum dystrybucji, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Shift Operations Manager.

Miejsce pracy: Wrocław

System pracy: 3-zmianowy

Zakres obowiązków:
- zarządzanie podległym zespołem (łącznie ok. 150 osób)
- kontrola i optymalizacja procesów
- wyznaczanie oraz monitorowanie stopnia realizacji celów podległych pracowników
- dbałość o przestrzeganie procedur BHP
- sporządzanie raportów i analiz procesowych

Requirements:
- kiluletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (ponad 100 osób)
- znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym
- zdolności analityczne
- bardzo dobra znajomość MS Excel
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Benefits:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju i czynnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy
- liczne szkolenia rozwojowe
- atrakcyjne wynagrodzenie poszerzone o pakiet benefitów

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Zambrów 17.01.2022
OPERATOR KOPARKI 1 zł
Polska, Bydgoszcz 17.01.2022
OPERATOR MINIKOPARKI (NR 0174) 1 zł
Polska, Włocławek 20.01.2022
Manager ds. Exportu (branża wykończenia wnętrz) 1 zł
Polska, Oświęcim 12.01.2022
Operator wózka widłowego z UDT 1 zł
Polska, Łódź 20.01.2022
(Senior) AP Specialist - New SSC 1 zł