0

aplikacje

id #2647585 12.01.2022

Specjalista w Zespole Helpdesk

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku do głównych zadań należy:

  • Bezpośrednia obsługa użytkowników w zakresie wsparcia informatycznego i środowiska PC;
  • Realizacja zadań w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji systemem operacyjnym stacji PC oraz instalacja i konfiguracja aplikacji biurowych i specjalistycznych zgodnie z potrzebami użytkowników;
  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżącychnproblemów związanych z wykorzystaniem infrastruktury teleinformatycznej w przedsiębiorstwie w ramach administrowanych systemów i infrastruktury PC;
  • Obsługa zgłoszeń i współpraca z firmami zewnętrznymi korzystającymi z infrastruktury teleinformatycznej PPL

Nasze oczekiwania:

  • Min. wykształcenie średnie techniczne w obszarze informatyki, teleinformatyki lub pokrewne;
  • Staż pracy: co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z informatyką, infrastrukturą IT lub wsparciem pracy użytkowników/biura (Helpdesk, I lub II linia wsparcia);
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem środowiskiem PC oraz monitorowaniem systemów teleinformatycznych;
  • Znajomość narzędzi klasy ITSM związanych z ewidencją zgłoszeń;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na rozwój, komunikatywność.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w branży firm świadczących obsługę naziemną na rzecz pasażerów, linii lotniczych i usług pozalotniczych;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Liczne benefity socjalnie i kulturalne;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 23.01.2022
Platform Engineer with SQL 1 zł
Polska, Gdańsk 17.01.2022
OPERATOR - WSPARCIE TECHNICZNE 1 zł
Program Manager 1 zł
Polska, Warszawa 17.01.2022
Mail & supplies specialist 1 zł
QA Automation Engineer 1 zł