0

aplikacje

id #2647565 12.01.2022

Brygadzista

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Organizacja pracy i nadzór nad jej wykonaniem w poszczególnych strefach magazynowych
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników - wyznaczanie i kontrolowanie zadań
  • Planowanie zasobów pracy (grafiki, harmonogramy, rejestr czasu pracy)
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej, oznaczanie towarów
  • Kontrola na bieżąco stanów zapasów i zgłaszanie odpowiednio wcześniej zapotrzebowania
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu ewidencji magazynowej

Jeżeli;

  • Lubisz działać zespołowo
  • Potrafisz obsługiwać Office
  • Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań
  • Chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia
  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie
  • Jesteś asertywny

Jesteś idealnym kandydatem!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • Stabilną i długotrwałą współpracę z naszym klientem
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury naszego klienta
  • Stałą opiekę koordynatora InterKadra
  • System premiowania i benefity pozapłacowe (Karta OK System, ubezpieczenie zdrowotne z Hestii)
  • Przeszkolenie i przygotowanie do pracy oraz możliwość dalszego rozwoju
  • Swobodny dojazd komunikacją miejską do pracy linią 160, jak również przewozem pracowniczym

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Mistrz Zmianowy Utrzymania Ruchu 1 zł
Polska, Olsztynek 20.01.2022
MISTRZ PRODUKCJI OBRÓBKI SKRAWANIEM 1 zł
Polska, Wrocław 15.01.2022
Operator maszyn (m/k) praca weekendowa 1 zł
Polska, Kielce 01.01.2022
TECHNOLOG – PROGRAMISTA 1 zł
OPERATOR MASZYN 1 zł