0

aplikacje

id #2647555 12.01.2022

Projektant Systemów HVAC

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy doświadczonych projektantów systemów HVAC, którzy stworzą nowy dział projektowy w Polsce, współpracujący z siedzibą firmy w Belgii.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z kapitałem belgijskim ulokowana niedaleko Wrocławia.

Opis stanowiska

  • sporządzanie planów z zachowaniem procedur (podręcznik CAD)
  • aktualizacja listy planów i składanie dokumentów (otrzymanych planów i planów wykonania) na serwerze
  • zgłaszanie możliwości doskonalenia w ramach Globalnego Systemu Zarządzania (ciągłe
    doskonalenie Jakości, Bezpieczeństwa i Środowiska).
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, aby upewnić się, że plany są właściwie wykonywane
  • przeprowadzanie wymiarowania (rury, kanały, CCF, itp.)
  • dostarczanie pomiarów do innych działów (warsztat, dział zakupów itp.)
  • wypełnianie ankiet w miejscach pracy

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa - min. poziom inżyniera
  • minimum 3 lata doświadczenia w sektorze HVAC
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania (AutoCAD, Revit)
  • znajomość geometrii w przestrzeni
  • precyzja, metodyczność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z Twoim wykształceniem i doświadczeniem, uzupełnione o dodatkowe świadczenia
  • wsparcie i ciągłe szkolenie
  • prężnie rozwijający się, międzynarodowy zespół
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Lezhaisk 02.11.2021
PROJEKTANT ŁAZIENEK 1 zł
Polska, Morąg 18.10.2021
FLORYSTA 1 zł
Polska, Zamość 22.10.2021
WIZAŻYSTKA / STYLISTKA 1 zł
Polska, Malbork 09.11.2021
Polska, Czeladź 09.01.2022
Technolog / Projektant (m/k) 1 zł