0

aplikacje

id #2647516 09.01.2022

Senior Development Project Manager

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Osoba pracująca na stanowisku Senior Development Project Managera będzie odpowiedzialna za pełnienie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja specjalizująca się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektu
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji w oparciu o obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego, Ochrony Środowiska i Prawa Administracyjnego
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji niezbędnych do realizacji projektów farm fotowoltaicznych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Współpraca i spotkania z jednostkami samorządu terytorialnego i przedstawicielami władz lokalnych prowadzących postępowania związane z procesem przygotowywania projektów PV
  • Wsparcie operacyjne w zarządzaniu projektami
  • Monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych prowadzonych inwestycji
  • Raportowanie statusu realizowanych prac

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży OZE lub w branży pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość przepisów prawa
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, budownictwo, elektroenergetyka lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B z wynagrodzeniem podstawowym i wysoką prowizją
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Samochód służbowy, karta paliwowa, laptop, telefon
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 17.01.2022
Web Developer - fully remote 1 zł
Polska, Warszawa 17.01.2022
Channel Marketing Manager - EMEA 1 zł
Polska, Lublin 14.01.2022
OPERATOR KOPARKI 1 zł
Polska, Bydgoszcz 14.01.2022
OPERATOR WTRYSKAREK (NR 0147) 1 zł
Polska, Gdańsk 17.01.2022
Senior Front-end Developer with Angular 1 zł