0

aplikacje

id #2647512 09.01.2022

Technolog / Projektant (m/k)

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • projektowanie instalacji związanych z przemysłem metali nieżelaznych i przemysłem energetycznym,
  • czynny nadzór nad rozruchem instalacji i urządzeń,
  • nadzór nad podległymi pracownikami,
  • konieczność wyjazdów na delegacje.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe jako technolog,
  • mile widziana znajomość procesów technologicznych w przemyśle chemicznym i hutniczym oraz znajomość układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • biegła znajomość AutoCAD, Solid Edge lub Solid Works,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole oraz kierowania i nadzorowania podległym zespołem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub zatrudnienie w oparciu o kontrakt menadżerski,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów,
  • niezbędne narzędzia do pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 12.01.2022
Projektant Systemów HVAC 1 zł
Polska, Warszawa 23.12.2021
Projektant - rekrutacja online 1 zł
Polska, Rzeszów 20.01.2022
FLORYSTA SPRZEDWCA 1 zł
Polska, Bydgoszcz 11.01.2022
MONTAŻYSTA DEKORACJI (NR 5660) 1 zł
Polska, Warszawa 19.11.2021
Projektant Mostowy 1 zł