0

aplikacje

id #2647501 09.01.2022

spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów rozlokowanych w w różnych regionach Holandii zatrudniamy spawaczy MIG/MAG. Praca odbywać będzie się przy spawaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych (od lekkich do ciężkich) wykorzystywanych w przemyśle stoczniowym, inżynierii wodnej, lądowej itp. przy użyciu metody MIG/MAG

OFERUJEMY:
⦁ Wynagrodzenie tygodniowe netto od €520/40h (po odtrąceniach), w zależności od projektu i doświadczenia kandydata
⦁ Tygodniowy system wynagrodzeń
⦁ Opłacone ubezpieczenie zdrowotne
⦁ Możliwość zorganizowania darmowego transportu wraz z kartą paliwową (na dojazdy do pracy)
⦁ Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
⦁ Możliwość stałej współpracy w oparciu o projekty na terenie całej Holandii
⦁ Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (bez dodatkowych kosztów dla pracownika, pokój jednoosobowy oraz wi-fi)
⦁ Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
⦁ Kontrakt holenderski zgodny z układem zbiorowym pracy NBBU CAO
⦁ Bonus do 1000 euro brutto za polecenie pracownika

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Holandia, Gouda 15.10.2021
Malarz 1 zł
Holandia, Nijmegen 17.10.2021
Elektryk 1 zł
Holandia, Deventer 05.10.2021
Hydraulik / monter instalacji 1 zł
Holandia, Gouda 04.11.2021
MALARZ BUDOWLANY 1 zł
Holandia, Arnhem 27.09.2021