0

aplikacje

id #2645604 09.01.2022

Spawacz

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • spawanie konstrukcji stalowych met. TIG (blacha cienka),
  • montaż konstrukcji i ich szlifowanie,
  • stosowanie i przestrzeganie norm jakości i bezpieczeństwa.

Oczekujemy:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze,
  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • odpowiedzialność i samodzielność.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o prace tymczasową podpisaną z Interkadra Sp. z o.o. ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
  • dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa przez Minkowskie, Biskupice Oławskie, Kopalinę; Bierutowa przez Niwki, Mikowice, Wójcice, Janików, Oleśnicy przez Ligotę, Grędzinę; Prus, Strzelina i Wiązowa przez Chociwel, Ośno, Pełczyce, Grodkowa, Nysy,
  • pracę w systemie 2 lub 3 - zmianowym.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Szwecja, Karlskoga 01.01.2022
SPAWACZ 1 zł
Szwecja, Karlskoga 09.12.2021
SPAWACZ / MONTER. 1 zł
Szwecja, Karlskoga 21.12.2021
Cieśla konstrukcyjny - praca na budowie, Norwegia 1 zł
Szwecja, Karlskoga 14.01.2022
POMOCNIK SPAWACZA- MONTER 1 zł