0

aplikacje

id #2645572 09.01.2022

Tooling Engineer

Opis stanowiska pracy Tooling Engineer
Katowice
NR REF.: 1158131

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, z siedzibą w okolicach Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko Tooling Engineer.

Zadania:

  • Ocena wykonalności części
  • Nadzór nad dokumentacją dostarczaną od dostawcy
  • Organizacja i nadzorowanie procesu wdrożenia nowych matryc do produkcji (od fazy wykonalności do odbioru na prasie)
  • Wsparcie dla działu zakupów i inżynieryjnego w przeglądzie zapytań ofertowych i ofert od dostawców
  • Współpraca z konstruktorami na etapie projektowania części
  • Nadzór nad dostawcą i raportowanie postępów poszczególnych etapów budowy matryc, koordynacja z ogólnym harmonogramem projektu; kontrola na miejscu u dostawcy
  • Wdrażanie u dostawców zasad budowy narzędzi zgodnych ze specyfikacją
  • Poszukiwanie nowych dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria mechaniczna i materiałowa, obróbka plastyczna)
  • Znajomość procesów technologicznych występujących podczas budowy tłoczników
  • Znajomość właściwości fizycznych i chemicznych stali używanych w procesie tłoczenia
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (znajomość GD&T)
  • Umiejętność oceny wykrojów i rozwiązań proponowanych przez dostawców matryc
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  • Dofinansowanie do kart Multisport Benefit
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Kursy językowe i szkolenia

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zachęcamy do aplikowania.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 12.01.2022
IT Systems Engineer - Infrastructure Services 1 zł
Polska, Warszawa 15.01.2022
Specjalista ds. Projektowania UX (UX Designer) 1 zł
AR Specialist with German 1 zł
Polska, Warszawa 17.01.2022
Senior Project Manager 1 zł