0

aplikacje

id #2645536 09.01.2022

Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Europejski lider w branży bram i drzwi garażowych oraz przemysłowych

Odpowiedzialność za realizację kontraktów w obszarze magazynowym oraz budowlanym

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy o rozpoznawalnej marce na rynku, europejskiego lidera w branży bram oraz drzwi przemysłowych i garażowych, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Realizacji Kontraktów.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych z obszaru magazynowego oraz budowlanego,
  • Przygotowywanie dokumentacji ofertowej i wykonawczej,
  • Koordynowanie i monitorowanie poszczególnych etapów realizacji zamówień,
  • Kontrola i rozliczanie budżetu inwestycji,
  • Kontrola obiegu dokumentów związanych z zamówieniami (wnioski, pozwolenia etc),
  • Współpraca z innymi komórkami w ramach organizacji.

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz przy realizacji projektów - warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość jęz. angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku,
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz dodatkowych benefitów,
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Łódź 20.01.2022
młodszy specjalista 1 zł
Polska, Warszawa 20.01.2022
główny specjalista 1 zł
specjalista 1 zł