0

aplikacje

id #2645499 10.01.2022

Mechanik narzędziowy – operator/programista CNC

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi i programowania obrabiarek numerycznych (mile widziana znajomość Heidenhain)
  • wykształcenie średnie techniczne lub techniczne zawodowe (ślusarz, obróbka skrawaniem, mechanik narzędziowy, frezer, tokarz, szlifierz, operator CNC, technik mechanik)
  • sumienność oraz dążenie do rezultatów
  • umiejętność współpracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz samodzielność
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w zakładzie produkcyjnym we Wróblowicach

Mile widziane

  • umiejętność obsługi innych maszyn i obrabiarek niż sterowane numerycznie

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów technologicznych i produkcyjnych narzędziowni nastawionych na terminową realizację zamówień
  • dbałość o wymaganą jakość wytwarzanych produktów.
  • wytwarzanie nowych i naprawa istniejących narzędzi / urządzeń oraz ich elementów składowych
  • montaż końcowy narzędzia
  • prewencyjna konserwacja narzędzi i urządzeń
  • obsługa obrabiarek numerycznych
  • programowanie obróbki na maszynie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Szwecja, Vadstena 17.01.2022
TOKARZ 1 zł
Szwecja, Vadstena 26.12.2021
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1 zł
Szwecja, Vadstena 29.12.2021
MECHANIK 1 zł
Szwecja, Vadstena 09.01.2022
Mechanik samochodowy (m/k) – Austria 1 zł
Szwecja, Vadstena 20.11.2021
DIAGNOSTA SAMOCHODOWY 1 zł