0

aplikacje

id #2643306 07.01.2022

Kierownik Utrzymania Ruchu i Budynków

Opis stanowiska pracy Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • zarządzanie zespołem 10 pracowników (organizacja pracy, nadzorowanie procesów, motywowanie)
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych budynków
  • planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn, urządzeń, budynków
  • współpraca  z firmami serwisowymi oraz UDT
  • nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej oraz budynkowej
  • stała współpraca z działem produkcji i jakości
  • nadzór nad procesami produkcji narzędzi i oprzyrządowania spawalniczego
  • optymalizacja przezbrojeń maszyn, robotów spawalniczych, stanowisk wykonawczych
  • aktywny udział w procesach uruchamiania nowych produktów oraz optymalizacji procesów

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka)
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu działem utrzymania ruchu
  • masz doświadczenie w pracy w branży technicznej (preferowana produkcja metalowa)
  • potrafisz czytać rysunki techniczne oraz posiadasz wyobraźnię geometryczną
  • posiadasz uprawnienia energetyczne URE G1, G2, G3 w zakresie E i D (mile widziane)
  • potrafisz zarządzać pracą zespołu
  • jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, potrafiącą myśleć analitycznie oraz pracować zespołowo
  • znasz systemy produkcyjne ERP (dodatkowy atut)
  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (nowoczesny park maszynowy)
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w godzinach 7-15
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowany?

Kliknij zielony przycisk i APLIKUJ teraz!
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 20.01.2022
specjalista 1 zł
Polska, Warszawa 20.01.2022
główny specjalista 1 zł
młodszy specjalista 1 zł
Polska, Bydgoszcz 20.01.2022
starszy specjalista 1 zł
Polska, Rzeszów 20.01.2022