0

aplikacje

id #2643280 07.01.2022

OPERATOR LINII PROPERZII (PRODUKCJA DRUTU ALUMINIOWEGO)

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1707

Obowiązki:

1. Przygotowanie urządzenia do odlewania i prowadzenie procesu odlewania drutu
2. Nadzorowaniem poziomu metalu w rynnach i zalewaku,
3. Czyszczenie urządzenia po zakończeniu odlewania.
4. Pomiary temperatury metalu.
5. Czyszczenie urządzenia po zakończeniu odlewania.
6. Sprawdzenie linii properzi przed rozruchem.
7. Nadzorowanie procesu cięcia materiału, walcowania oraz zwijania drutu.
8. Spinanie nawiniętej szpuli drutu taśmą za pomocą maszynki spinającej oraz zdejmowanie szpuli ze zwijarki.
9. Przygotowanie zwijarki do ponownego zwijania oraz opisywanie zwiniętego materiału
10. Nadzorowanie zwijania, zdejmowanie szpuli ze zwijarki za pomocą suwnicy oraz odłożenie szpuli w wyznaczone miejsce, a także nadzorowanie zwijania.
11. Odwożenie za pomocą wózka widłowego zwojów w miejsce składow

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy: Odlewników 52, 39-432 Gorzyce, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv, skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Szwecja, Karlskoga 01.01.2022
OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI GILZ PAPIEROSOWYCH 1 zł
Szwecja, Karlskoga 17.01.2022
OPERATOR MASZYNY PRODUKCYJNEJ 1 zł
Szwecja, Karlskoga 07.01.2022
Operator maszyn 1 zł
Szwecja, Karlskoga 05.12.2021
Operator maszyn budowalnych/Kierowca 1 zł