0

aplikacje

id #2643278 07.01.2022

WOŹNY

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0030

Obowiązki:

WOŹNY
a)nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem budynku, b) współpraca z pozostałymi pracownikami obsługi, c) remonty, konserwacja i naprawy bieżące.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, inne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem: a) kontrola sprawności i naprawa urządzeń i sprzętu szkolnego,b) wykonywanie prac konserwatorskich i naprawczych na terenie szkoły c) dbałość o ład i porządek oraz higienę na terenie wszystkich pomieszczeń szkolnych i wokół budynku, opieka nad bezpieczeństwem budynku i całości sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, łącznie ze sprzętem p.poż., d) umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność, e) wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły zleconych przez dyrektora szkoły, f) stosowanie przepisów BHP i p.poż podczas wykonywanej pracy, g) poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność), h) łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 8, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE INTERNETOWEJ ZESPOŁU PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH W DĘBICYDokumenty należy kierować na adres: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. K. Pendereckiego w Dębicy ul. Kościuszki 8, 39-200 Dębica lub składać osobiście w kadrach szkoły, w terminie do dnia 12.01.2022r. do godz.: 12:00, z dopiskiem na kopercie: Nabór na stanowisko woźny.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH 1 zł
Polska, Kielce 17.01.2022
FRYZJER MĘSKI/ BARBER 1 zł
Polska, Dębica 17.01.2022
PRACOWNIK BIUROWY 1 zł
Polska, Włocławek 20.01.2022
PRACOWNIK BUDOWLANY R37/0094-37/22 1 zł
Polska, Rzeszów 17.01.2022