0

aplikacje

id #2643260 07.01.2022

Księgowa/ Księgowy

Opis stanowiska pracy Księgowa/ Księgowy
Stryków
NR REF.: 1158512

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/ Księgowgo.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu pełnej księgowości spółki, we współpracy z zespołem księgowym. Księgowa/ Księgowy będzie uczestniczył/a w procedurach audytowych i zamknięciu miesiąca oraz roku.
Ponadto do zadań zatrudnionej osoby będzie należało księgowanie i dekretowanie transakcji gospodarczych, weryfikacja otrzymywanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, analiza i uzgadnianie kont księgowych oraz współpraca z działem finansowym zagranicznych jednostek powiązanych.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku, wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), a także praktycznej znajomości zasad księgowości. Znajomość języka angielskiego będzie znaczącym atutem.

Jest to idealna rola dla osoby poszukującej dalszego rozwoju w ciekawej, dynamicznej organizacji, będącej liderem w swoim sektorze, działającej w oparciu o bardzo wysokie standardy.
Zespół księgowy jest zgrany, a atmosfera pracy przyjazna, w związku z czym Klient poszukuje osoby, która będzie chciała zafunkcjonować w strukturach firmy długofalowo.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Koszalin 20.01.2022
księgowy 1 zł
Polska, Katowice 10.01.2022
Młodszy księgowy z językiem angielskim 1 zł
Polska, Białystok 14.01.2022
KSIĘGOWY 1 zł
Polska, Warszawa 23.01.2022
Samodzielna Księgowa / spółka handlowa 1 zł
Polska, Brzeg 11.01.2022
KSIĘGOWA 1 zł