0

aplikacje

id #2643258 07.01.2022

Receptionist

Opis stanowiska pracy Receptionist
Warszawa
NR REF.: 1158300

Dla naszego Klienta, międzynarodowej fiirmy z branży medycznej obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Osoba na tym stanowisku będzię odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie biura recepcji. Zadania będą obejmowały przede wszystkim: zarządzanie korespondencją przychodzącą, wychodząca, a także mailową; dbanie o poprawny obieg dokumentacji i faktur oraz przekazywanie ich do płatności. Dodatkowo Recepcjonista/ka będzie wspierać proces rejestracji umów z kontrahentami, zarządzać kalendarzem spotkań oraz współpracować z dostawcami i firmami kurierskimi.

Do aplikowania zapraszamy osoby posiadające pierwsze doświadczenie w pracy administracyjnej i/lub na podobnym stanowisku, posługujące się j.angielskim na bardzo dobrym poziomie (B2/B2+). Wymagamy praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz przede wszystkim takich cech i umiejętności jak: dobra organizacja własnej pracy, komunikatywność, samodzielność i skrupulatność.

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej i międzynarodowym zasięgu. Oferta dotyczy pracy na okres jednego roku z realną możliwością długofalowej współpracy.

Biuro zlokalizowane jest w Warszawie (Śródmieście).
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 21.12.2021
HR Business Partner (m/f) 1 zł
Polska, Toruń 05.01.2022
ASYSTENT PROKURATORA 1 zł
FIZJOTERAPEUTA 1 zł
Polska, Toruń 19.12.2021
General Manager Poland (agri machinery) 1 zł
Polska, Olsztyn 17.01.2022
ASYSTENT GEODETY 1 zł