0

aplikacje

id #2643252 07.01.2022

Specjalista ds. obsługi klienta indywidualnego

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, atrakcyjne zniżki na produkty firmy)
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy - Klient stawia na budowanie długotrwałej relacji
  • Niezbędne szkolenia z zakresu produktów marek wchodzących w skład Grupy oraz kompetencji miękkich/ sprzedażowych
  • Elastyczne godziny pracy (infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku między 8:00 a 18:00)
  • Atrakcyjna lokalizacja - Metro Rondo Daszyńskiego
  • Owocowe piątki
  • Biuro dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta - bezpośrednie lub telefoniczne
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży telefonicznej produktów i/lub usług
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną, swobodną komunikację
  • Pozytywne podejście, uśmiech, otwartość i chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • Bardzo dobra dykcja oraz umiejętność poprawnego pisania w języku polskim

Zadania:

  • Wsparcie Konsumenta przez obsługę kontaktów przychodzących
  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę naszego Klienta, które pozwalają na wzmacnianie relacji z Konsumentami
  • Obsługa pozostałych kanałów takich jak wiadomości email, chat

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

KASJER BANKOWY 1 zł
Polska, Opole 20.01.2022
SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY 1 zł
Polska, Świebodzin 20.01.2022
KASJER- SPRZEDAWCA 1 zł