0

aplikacje

id #2643243 07.01.2022

Cash Management Specialist (branża nieruchomości)

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla jednego z klientów poszukuje osoby na stanowisko Cash Management Specialist. Jest to samodzielne stanowisko w obszarze analiz i finansowania projektów inwestycyjnych (nieruchomości).

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za głównie za planowanie przepływów środków fin., przygotowywanie oraz monitorowania analizy inwestycji oraz za budżetowanie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora nieruchomości - lider na rynku w swoim sektorze

Opis stanowiska

  • Planowanie przepływów środków finansowych z partnerami inwestycyjnymi,
  • Sporządzanie raportów dotyczących analizy inwestycji,
  • Przygotowanie budżetu oraz analiz rozbieżności,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów, które mogą opóźnić finansowanie ze strony inwestorów i pożyczkodawców,
  • Współpraca z inwestorami oraz bankami (w tym udział w negocjacjach),
  • Współpraca z zespołem księgowości oraz innych działów finansowych

Profil kandydata

  • Minimum roczne doświadczenie w działach analiz finansowych lub w audycie branży nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w działaniach

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Szeroki pakiet benefitów (w tym kursy językowe)
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Lokalizacja - Centrum Warszawy
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 17.01.2022
QA Automation Engineer 1 zł
Polska, Warszawa 12.01.2022
Specjalista w Zespole Helpdesk 1 zł
Polska, Lublin 14.01.2022
OPERATOR KOPARKI 1 zł
Polska, Bydgoszcz 20.01.2022
MANAGER (NR 0262) 1 zł
Polska, Bieruń 12.01.2022
Operator wózka widłowego z UDT (Oświęcim) 1 zł