0

aplikacje

id #2643237 07.01.2022

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim

Opis stanowiska pracy Informacje o projekcie:
  • Branża: BPO
  • Rodzaj zaangażowania: rekrutacja Specjalistów z obszaru Global Delivery Services
  • Lokalizacja: Katowice Centrum
  • System pracy: hybrydowy
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie: podstawowe uzależnione od doświadczenia+ atrakcyjny system premiowy
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie medyczne, liczne szkolenia
  • Harmonogram pracy: pełen etat, elastyczne godziny pracy, 8h/dzień, start: 8:00-10:00

Zakres zadań:
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych z branży BPO / GDS
  • Przygotowywanie kompleksowych rozwiązań personalnych dopasowanych do potrzeb projektów i Klientów
  • Przygotowywanie "efficiency reports" oraz wniosków analitycznych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ścisła kooperacja z Działem Sprzedaży celem maksymalizacji potencjału współpracy z Klientami

Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu i rekrutowaniu kandydatów
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych, umiejętność doboru skutecznych kanałów dotarcia do kandydatów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie i silna orientacja na osiągnięcie zamierzonego celu

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające i szereg inicjatyw rozwijających umiejętności Rekrutera
  • Dużą swobodę działania i możliwość doboru niezbędnych narzędzi pracy
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, targi branżowe, warsztaty z ekspertami itp.
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Pakiet Multisport
  • Duuużo integracji ?

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 26.01.2022
Specjalista ds. Employer Brandingu 1 zł
Polska, Warszawa 23.01.2022
Specjalista ds. Windykacji Prawnej 1 zł
Polska, Wrocław 23.01.2022
Asystent działu HR 1 zł
Specjalista ds. zamówień publicznych 1 zł
Polska, Toruń 26.01.2022
Specjalista ds. zaopatrzenia Ostaszewo 1 zł