0

aplikacje

id #2643199 08.01.2022

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Opis stanowiska pracy

Czym się będziesz zajmować:

  • tworzeniem krótko i długoterminowych planów produkcji
  • analizą demandu, capacity, dostępności zasobów, optymalizacją zapasów
  • monitorowaniem KPI działu i realizacji planu produkcji
  • przygotowaniem raportów, zestawień i prezentacji dla klientów, Top managementu, S&OP
  • koordynowaniem działań i projektów mających na celu realizację planu produkcji
  • uczestniczeniem z ramienia Supply Chain w projektach industrializacji
  • uczestniczeniem w procesie S&OP, współudziałem w kluczowych i strategicznych decyzjach firmy
  • udziałem w spotkaniach z klientem, prezentacja analiz i scenariuszy
  • poszukiwaniem usprawnień w systemie ERP, tworzeniem narzędzi dla działu planowania w Excel, wdrażaniem APS
  • usprawnianiem procesów Supply Chain
  • rozwiązywaniem problemów oraz root cause analyse
  • współpracą z innymi działami (techniczny, sprzedaży, PM, zakupy, produkcja, inżynieria)

W zamian za:

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale planowania produkcji, mile widziane doświadczenie dłuższe z obszaru Supply Chain
  • student/absolwent uczelni wyższej na kierunku technicznym lub ekonomicznym
  • znajomość procesów w firmie produkcyjnej, znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją
  • znajomość pakietu Office w stopniu bardzo dobrym, w szczególności programu Excel
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność planowania i koordynowania, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność ustalania priorytetów, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole, asertywność
  • mile widziana znajomość APS Preactor i/lub Microsoft Dynamics AX

Możesz oczekiwać:

Atmosfera

Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

Dynamiczne środowisko

Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

Rozwój

Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

Sport / Ebike

Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!

Zdrowie / Posiłki

Dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny. Zapewnimy Ci także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). W każdy czwartek zaprosimy na pyszne owoce w ramach akcji „witaminowe czwartki”.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Chełmno 26.01.2022
Recepcjonista/ka w Vislow Resort 1 zł
Polska, Warszawa 23.01.2022
Kierownik ds. Rejestracji 1 zł
Polska, Warszawa 26.01.2022
Główny specjalista ds. kontroli 1 zł
Polska, Poznań 23.01.2022
Specjalista ds. Infrastruktury Obiektu 1 zł