0

aplikacje

id #2641739 05.01.2022

HR Manager

Opis stanowiska pracy HR Manager
Warszawa
NR REF.: 1159007

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu (software oraz hardware) poszukujemy HR Managera.
Lokalizacja firmy: Warszawa Włochy

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za usprawnianie i wdrażanie strategii i inicjatyw HR zgodnych z ogólną strategią biznesową firmy, zarządzanie budżetem HR i efektywnością kosztową działu we współpracy z dostawcami zewnętrznymi. HR Manager będzie partnerem biznesowym dla Managing Managera oraz dla biznesu firmy, uczestniczyć będzie w spotkaniach TOP Managementu.
Do HR Managera, raportować będzie bezpośrednio 2 Pracowników działu HR, osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój Zespołu.
Pracownik odpowiedzialny będzie za realizacje strategii HR w obszarze rekrutacji, szkoleń i rozwoju, komunikacji wewnętrznej, Employer Brandingu. Proponowanie i wdrażanie polityk firmowych, procedur zgodnych z polskim prawem pracy, doskonalenie narzędzi HR, doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów prawa i prawa pracy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby z ugruntowanym doświadczeniem na stanowisku HR Managera ( minimum 5-7 lat doświadczenia zawodowego w tym obszarze), z dobrą znajomością języka angielskiego.
Poszukujemy osób bardzo dobrze zorganizowanych, proaktywnych i samodzielnych osób z doświadczeniem w pracy w rozbudowanej strukturze. Doświadczenie w konsultingu HR/ doradztwie oraz w zarządzaniu zmianą będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
Oferujemy pracę w organizacji z długoletnią tradycją i kulturą organizacyjną, uczestnictwo w ciekawych projektach. Pracodawca proponuje także benefity pozapłacowe, samochód służbowy, bonus roczny oraz po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 20.01.2022
.Net Developer 1 zł
Polska, Gdańsk 17.01.2022
Senior Front-end Developer with Angular 1 zł
Polska, Kraków 23.01.2022
Application Security On-boarding Specialist 1 zł
Polska, Warszawa 17.01.2022
Marketing Product Manager, rynek Polska 1 zł
Program Manager 1 zł