0

aplikacje

id #2641719 05.01.2022

SPECJALISTA DS. EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYCH (NR 0032)

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0032

Obowiązki:

1. Przygotowywanie analiz i materiałów na potrzeby kanclerza i jego zastępców.
2. Koordynacja spraw bieżących kanclerza i jego zastępców.
3. Obsługa administracyjno-organizacyjna kanclerza i jego zastępców.
4. Przyjmowanie, ewidencjonowanie, przechowywanie, tworzenie/redagowanie pism oraz archiwizacja dokumentów.
5. Obsługa interesantów.
6. Prowadzenie ewidencji delegacji pracowników pionu kanclerza.
7. Obsługa portalu Zamówień Publicznych UTP w zakresie działań i wydatków związanych realizacją zadań w biurze kanclerza.
8. Przygotowywanie umów związanych realizacją zadań w biurze kanclerza,
9. Obsługa merytoryczna faktur dot. biura kanclerza.
10. Współpraca przy organizowaniu uroczystości ogólnouczelnianych.
11. Prowadzenie terminarza kanclerza.
12. Przygotowywanie organizacyjne spotkań kanclerza.
13. Obsługa spotkań kanclerza.
14. Monitorowanie statusu zadań zleconych przez kanclerza pracownikom pionu.
15. Wykonywanie innych poleceń przełożonego niewymienionych w zakresie czynności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługi urządzeń biurowych
  • obsługa pakietu MS OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • 1. wykształcenie wyższe, 2. praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel i MS Word),3. znajomość obsługi urządzeń biurowych m.in. komputera, skanera, drukarki, ksero,4. umiejętność pracy w zespole, przy jednoczesnej samodzielnej realizacji zadań,5. komunikatywność i kultura osobista,6. umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,7. umiejętność organizowania pracy własnej, wyznaczania priorytetów, zarządzania wieloma zadaniami oraz dotrzymywania terminów,8. odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie zadań, 9. mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej.

Miejsce pracy: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:CV i list motywacyjny, kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych, oświadczenia kandydata o treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.Oczekiwany termin składania ofert: do 21.01.2022 r. Kontakt w godzinach: od 8.00 do 14.00Adres prowadzonej rekrutacji:Politechnika Bydgoska im. J. i J. ŚniadeckichDział Spraw PracowniczychAl. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, bud A, pok. A01685-796 Bydgoszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 26.01.2022
Pracownik Produkcji 1 zł
Polska, Warszawa 23.01.2022
Specjalista ds. Windykacji Prawnej 1 zł
Polska, Kraków 26.01.2022
Specjalista ds. finansowania dostawców 1 zł
Specjalista ds. floty 1 zł