0

aplikacje

id #2641717 05.01.2022

PRACOWNIK PORZĄDKOWY/STRÓŻ

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0052

Obowiązki:

-Sprawdzanie wnętrz budynku po zakończeniu pracy przez pracowników
-Zewnętrzny obchód budynku w godzinach wieczornych i nocnych (sprawdzenie czy są zamknięte okna, czy nie ma wybitych szyb, itp.)
-Zamykanie drzwi wejściowych w godzinach nocnych
-Utrzymywanie porządku na zewnątrz budynku
-Dbanie o porządek

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagamy: dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym w godzinach nocnych, uczciwość, sumienność. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: dyrektor@port110.pl

Miejsce pracy: Konstytucji 3 Maja 7, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV prosimy dostarczyć osobiście do Recepcji Hotelu /ul. Konstytucji 3 Maja 7, Iława/ lub wysłać na adres: dyrektor(małpa)port110.pl do CV prosimy o dołączenie klauzuli:"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Piotr Szostak ul. Lipowy Dwór 35a 14-200 Iława, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Słowacja, Ilava 01.01.2022
PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU 1 zł
Słowacja, Ilava 01.10.2021
PRACOWNIK GASTRONOMICZNY - BISTRO "WPADASZ I ZJADASZ" 1 zł
Słowacja, Ilava 17.11.2021
SPRZĄTACZKA 1 zł
PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO 1 zł
Słowacja, Ilava 11.01.2022
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY 1 zł