0

aplikacje

id #2641699 05.01.2022

PIELĘGNIARKA

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0003

Obowiązki:

stałe czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, stała współpraca z opiekunami w zakresie opieki nad dzieckiem, wczesne reagowanie na niepokojące objawy ze strony zdrowia dziecka, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej, prowadzenie analizy zachorowalności wśród dzieci, wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • mile widziany staż pracy, możliwość zatrudnienia osoby pobierającej świadczenia emerytalne;

Miejsce pracy: Fabryczna 8A, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 05.01.2022
HR Business Partner 1 zł
Polska, Zamość 01.01.2022
ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI 1 zł
Polska, Kielce 05.01.2022
PIELĘGNIARKA 1 zł
Polska, Kraków 20.01.2022