0

aplikacje

id #2641611 05.01.2022

LOGISTICS AUDIT SPECIALIST

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0140

Obowiązki:

Specjalista ds. audytu procesów logistycznych, podlegający kierownikowi zespołu ds. administracji, jest głównie odpowiedzialny za różnorodne zadania administracyjne, takie jak:
przesyłanie i audyt faktur przewoźnika, śledzenie zaległych potwierdzeń załadunku i dostawy oraz odpowiadanie na pytania dostawców usług logistycznych (LSP) dotyczące zaległych faktur.
Specjalista ds. Audytu Logistycznego będzie ściśle współpracował z Działem Administracji, Operacji i Zakupów Odyssey, jak również z Odyssey z Klientami Odyssey i LSP.
Wprowadzanie i kontrola faktur przewoźników.
Obsługa pytań od przewoźników dotyczących zaległych faktur. Podejmowanie działań w związku z brakującymi fakturami przewoźników. Podejmowanie działań w związku z brakującymi potwierdzeniami załadunku u wszystkich zaangażowanych stron. Gromadzenie zaległych potwierdzeń dostawy od przewoźników. Tworzenie i aktualizacja Standardowych Procedur Operacyjnych dla procesów administracyjnych. Uczestniczenie w rozmowach z przewoźnikami i/lub klientami. Przekazywanie uzgodnionych raportów przewoźnikom i/lub klientom.
Zapewnienie wsparcia operacyjnego w projektach klientów Odyssey, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej. Płynna znajomość języka angielskiego. Biegłe posługiwanie się standardowymi aplikacjami Microsoft. Komunikatywność z umiejętnością efektywnego raportowania. Zorientowany na szczegóły. Dobra organizacja pracy własnwej i pod presją czasu. Zorientowanie na wyniki. Proaktywności i chęci do podejmowania inicjatyw. Umiejętność rozwiązywania problemów. Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, ze współpracownikami i zewnętrznymi dostawcami usług. Znajomość dodatkowych języków europejskich będzie dodatkowym atutem. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim z dopiskiem "Logistics Coordinator" to HRGdansk@odysseylogistics.com.Proszę o umieszczenie w CV klauzuli rodo "I hereby agree for processing my personal data, included in my application for a job, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 26.01.2022
Project Manager 1 zł
Polska, Gdańsk 26.01.2022
AWS Cloud Engineer 1 zł
Polska, Wrocław 23.01.2022
Platform Engineer with SQL 1 zł
Polska, Poznań 23.01.2022
Senior Direct Tax Specialist 1 zł
Polska, Kraków 26.01.2022
Senior Data Engineer / Leader (remote work) 1 zł