0

aplikacje

id #2640394 05.01.2022

KIEROWNIK- KOORDYNATOR

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0008

Obowiązki:

Nadzorowanie robót pod względem jakości, terminowości, pracy pracowników. Koordynacja pracy brygad oraz pracy sprzętu. Egzekwowanie wykonania powierzonych prac. Doświadczenie na podobnym stanowisku. Dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia do kierowania robotami (nie wymagane).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie mile widziane.

Miejsce pracy: Łąki zamkowe 12B/2, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv+ skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Siedlce 20.01.2022
inspektor weterynaryjny 1 zł
Polska, Szczecin 20.01.2022
starszy inspektor 1 zł
Polska, Łódź 20.01.2022
inspektor 1 zł