0

aplikacje

id #2640345 01.01.2022

DORADCA KLIENTA

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3302

Obowiązki:

Twoja rola: sprzedajesz produkty bankowości detalicznej, znajdujesz najlepsze rozwiązania finansowe dla Klientów, pozyskujesz i budujesz długotrwałe relacje z Klientami, obsługujesz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe, dbasz o najwyższą jakość obsługi

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Twój zespół współpracuje -zarówno z Klientami, jak i Pracownikami całego Bank, inicjuje - poszukuje nowych rozwiązań, pomysłów i metod pracy, dostarcza - osiąga założone cele i wywiązuje się z terminów. Całym sobą czuje FLOW - każdego dnia wykorzystuje swoje indywidualne drivery motywacyjne. Twoje doświadczenie i umiejętności: lubisz sprzedaż, pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i zaangażowaną, (jak nikt!) potrafisz wsłuchać się w potrzeby Klienta i dostosować do nich ofertę, dbasz o swoich współpracowników i cenisz sobie pracę w zespole, zależy Ci na wykorzystaniu Twoich mocnych stron w codziennej pracy, masz min. 9 m-cy doświadczenia w sprzedaży w banku lub innej instytucji finansowej, posiadasz wykształcenie minimum średnie. Kontakt poprzez link: https://ats.hrlink.pl/?sv=4_x_x_x_x_x_x&page_typ=4&module=aplikacja&page=kandydat&typ=dodajnew&id_ogloszenie=5765&id_reg=3846&szata=25&relurl=cra&fix=4129®=0

Miejsce pracy: Sobieskiego 39, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Aplikacja poprzez link:https://ats.hrlink.pl/?sv=4_x_x_x_x_x_x&page_typ=4&module=aplikacja&page=kandydat&typ=dodajnew&id_ogloszenie=5765&id_reg=3846&szata=25&relurl=cra&fix=4129®=0

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.credit-agricole.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Słowacja, Ilava 05.10.2021
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ/SPRZEDAWCA 1 zł
Słowacja, Ilava 22.10.2021
SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA 1 zł
Słowacja, Svidník 12.10.2021
SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ 1 zł
Słowacja, Ilava 15.11.2021
SPRZEDAWCA 1 zł