0

aplikacje

id #2640303 01.01.2022

GŁÓWNY KSIĘGOWY (NR 5586)

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/5586

Obowiązki:

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:
1. zakres obowiązków i odpowiedzialności głównego księgowego jednostki sektora finansów publicznych określony został w art. 54 ustawy o finansach publicznych,
2. zakres prowadzenia rachunkowości jednostki wynika z art. 4 ustawy o rachunkowości.

Oferujemy:
1. interesującą pracę w renomowanej instytucji artystycznej,
2. możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
3. zatrudnienie w ramach umowy o pracę z wynagrodzeniem od 7.000 zł. brutto + dodatek za wieloletnią pracę.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Do naboru może przystąpić osoba, która:1. posiada obywatelstwo polskie,2. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,3. nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa skarbowe, 4. ukończyła studia wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość) i posiada co najmniej 6 - letnią praktykę w księgowości, w tym minimum 4 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym z odpowiedzialnością za finanse firmy.Wymagania dodatkowe związane z zatrudnieniem:1. znajomość gospodarki finansowej instytucji kultury,2. znajomość przepisów ustaw: o finansach publicznych, o rachunkowości, o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej,3. biegła znajomość z zakresu prawa podatkowego, w szczególności podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, rozliczania projektów unijnych,4. umiejętność obsługi programów komputerowych w tym WORD, EXCEL,5. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy: Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 6

Wymagane dokumenty: Zainteresowani kandydaci proszeni są o nadesłanie CV zawierającego dane osobowe, dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe, dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje oraz list motywacyjny na adres kadry@operanova.bydgoszcz.pl lub osobiście do działu spraw pracowniczych Opery Nova, ul. M. Focha 5, Bydgoszcz w terminie do dnia 10.01.2022 r.Opera Nova zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.Prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych/ Dz.U. z 2018 r. , poz. 1000 / Wyrażam/ nie wyrażam zgody ( niewłaściwe skreślić) na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Operę Nova przez okres 36 miesięcy od zakończenia naboru.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 17.01.2022
księgowy 1 zł
Polska, Warszawa 14.01.2022
Polska, Lublin 01.01.2022
KSIĘGOWA 1 zł
Polska, Brzeg 11.01.2022
SAMODZIELNY KSIĘGOWY 1 zł