0

aplikacje

id #2640291 01.01.2022

INFORMATYK- ADMINISTRATOR SIECI, INFRASTRUKTURY I SERWERÓW R13/3544-1765/21

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3550

Obowiązki:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za serwis infrastruktury informatycznej, aplikacji bazodanowych, sprzętu komputerowego, sieci, serwerów.
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie stanowisk komputerowych zgodnie ze specyfikacją;
- zapewnienie opieki nad infrastrukturą komputerową firmy, kontrola i konserwacja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania;
- rozwiązywanie problemów w systemach oraz aplikacjach użytkowników;
- organizowanie i zapewnienie ciągłości pracy sieci komputerowej LAN oraz urządzeń sieciowych;
- instalowanie i konserwacja okablowania strukturalnego sieci TELE / IT;
- zabezpieczanie danych użytkowników poprzez nadzór nad prawidłowym wykonywaniem kopii bezpieczeństwa oraz archiwizacją;
- prowadzenie dokumentacji technicznej prowadzonych działań.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, informatyczne

Zawód:

  • Technik informatyk*

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku informatycznym; bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10; znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows Server / Linux; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; znajomość zasad licencjonowania oprogramowania; znajomość oprogramowania antywirusowego; znajomość oprogramowania szyfrującego; bardzo dobra znajomość zagadnień sprzętowych; znajomość zagadnień oraz wybranych protokołów sieciowych technologii (LAN, WLAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, firewalle); serwis sprzętu komputerowego, drukarek; znajomość środowiska Active Directory; znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej; prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz logicznego i analitycznego myślenia

Miejsce pracy: Toruńska 224, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: praca@aski.pl. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz.1000).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 20.01.2022
.Net Developer 1 zł
Polska, Kraków 20.01.2022
Junior AP Accountant with English 1 zł
Polska, Warszawa 20.01.2022
Financial Controller - commercial real estate 1 zł
Polska, Warszawa 17.01.2022
Mail & supplies specialist 1 zł
Head of Legal and Operations (PRS.Deweloper) 1 zł