0

aplikacje

id #2638370 01.01.2022

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/OPERATOR MASZYN

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2430

Obowiązki:

Firma zajmuje się cięciem i wierceniem w betonie, prace wyburzeniowe itp. nie są to prace budowlano-remontowe.
Miejsce pracy: na terenie Trójmiasta, Olsztyna, Ostródy i okolic. Możliwe są delegacje. Pracodawca na delegacji zapewnia hotel + wyżywienie i transport z siedziby firmy na budowę.
Potrzebujemy pracowników na stanowiska:
- pracownik ogólnobudowlany - pomocnik
- operator maszyn takich jak piła ścienna, linowa i wiercenie wiertnicami.
Wszystkie te prace są pracami specjalistycznymi: technika diamentowa.
Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju umowy. Umowa zlecenie, umowa o pracę.
Zaczynając współpracę zaczynamy od okresu próbnego ( przyuczenie do danego stanowiska)
umowa zlecenie, natomiast później jest możliwość dalszej współpracy na umowę o pracy na cały etat.
Wysokość wynagrodzenia od 25 zł do 31 zł brutto za godzinę. Stawka zawsze jest do negocjacji w zależności od posiadanych umiejętności.
Godziny pracy: jedna zmiana 8-16 lub 7-17.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane prawo jazdy kat. B, komunikatywność, dbałość o narzędzia, umiejętność pracy w zespole, chęci do pracy.Mile widziane doświadczenie w budownictwie-technika diamentowa, jest możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy: Portowa 2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CVKontakt osobisty lub telefoniczny 506131997 w godz. 7-15

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Sztygar / Mistrz Zmianowy 1 zł
Polska, Opole 05.01.2022
Polska, Sosnowiec 12.01.2022
Brygadzista 1 zł
Polska, Tuchola 20.01.2022
ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ 1 zł
OPERATOR MASZYN 1 zł