0

aplikacje

id #2638360 01.01.2022

PODINSPEKTOR DS. ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2648

Obowiązki:

udzielanie informacji dot. świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozpatrywanie wniosków dot. w/w świadczeń, prowadzenie postępowań administracyjnych, przygotowywanie decyzji administracyjnych oraz postanowień, przyjmowanie i przekazywanie odwołań od decyzji wraz z aktami sprawy organowi odwoławczemu, przygotowywanie list wypłat przyznanych świadczeń, sporządzanie zapotrzebowania na środki finansowe, prowadzenie bieżącej korespondencji dotyczącej świadczeń oraz dokumentacji świadczeniobiorców, prowadzenie postępowań wobec dłużników alimentacyjnych w tym: współpraca z komornikami, sądem, urzędami pracy, urzędami skarbowymi, obsługa Karty Dużej Rodziny, aktualizowanie zadłużenia dłużników alimentacyjnych w Biurach Informacji Gospodarczej,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie -min. 2 lata doświadczenia pracy w jednostkach administracji publicznej, wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia)- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomosć ustawy z dnia 7 września 2007r., o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (Dz. U. z 2020r., poz. 808) oraz ustawy o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2020r., poz.111), znajomosć KPA, mile widziana znajomość programu komputerowego do obsługi ŚR, FA, VIP oraz Centralnej Aplikacji Statystycznej, umowa o pracę, praca na I zmianę (7-15), wynagrodzenie brutto od 3010 zł/m-c.

Miejsce pracy: Rogóźno 91C, 86-318 Rogóźno, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV+ list motywacyjny+ kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, doświadczenie zawodowe itp.,własnoręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji należy składać w zamkniętej kopercie w GOPS w Rogóźnie z dopiskiem "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego w GOPS w Rogóźnie" do dnia 12.01.2022r. do godz. 14:30.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

PRACOWNIK BUDOWLANY 1 zł
Polska, Opatów 14.01.2022
SPRZĄTACZKA 1 zł
Polska, Białystok 17.01.2022
PRACOWNIK PORZĄDKOWY 1 zł
Polska, Giżycko 14.01.2022