0

aplikacje

id #2638317 01.01.2022

MONTER SZAF STEROWNICZYCH

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0949

Obowiązki:

-budowa szaf sterowniczych od podstaw (montaż mechaniczny złączek, sterowników, modułów komunikacyjnych, przekaźników itp.)
-wykonanie połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją (praca nie będzie wykonywana pod napięciem)
-wykonanie połączeń sterowniczych, komunikacyjnych zgodnie z dokumentacją
-staranne wykonanie montażu z zachowaniem aktualnych norm technicznych
- (po okresie próbnym) przeprowadzenie testów szaf sterowniczych testy funkcjonalne, ciągłości połączeń, pomiary ochronne
-(po okresie próbnym) dobór komponentów z magazynu wykorzystywanych do prefabrykacji w/w urządzeń zgodnie z dokumentacją

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie zawodowe :mile widziane na stanowisku montera, elektrykauprawnienia:mile widziane uprawnienia SEP do 1KV oraz uprawnienia pomiaru ochronneznajomość rysunku technicznego i elektrycznegozdolności manualneumiejętność logicznego myśleniawysoką precyzjęumiejętność obsługi elektronarzędziznajomość pakietu MS Office (podstawy)PRACA NIE BĘDZIE WYKONYWANA POD NAPIĘCIEM!PRACODAWCĄ NIE BĘDZIE AGENCJA ZATRUDNIENIA (AGENCJA WYŁACZNIE REKRUTUJE KANDYDATÓW NA WW. STANOWISKO)

Miejsce pracy: 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: AGENCJA NIE BĘDZIE PRACODAWCĄ (AGENCJA ODPOWIADA WYŁĄCZNIE ZA PROCES REKRUTACJI)Jeśli ta oferta odpowiada Twoim umiejętnościom i oczekiwaniomAPLIKUJhttps://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter-szaf-sterowniczych/4814-2866-25-ann-4120.htmldostęp do licznych benefitów:-zwrot kosztów dojazdu powyżej 25 km (500 zł)-karta multisport-ubezpieczenie grupowe-dofinansowanie do urlopu (wczasy pod gruszą)-finansowy bonus świąteczny (Wielkanoc, Boże Narodzenie)-przekąski w pracy, kawa i ciepłe napoje-kursy językowe-premia za polecenie kandydata do pracy (700 zł)-program dla dzieci-pracę w firmie, która dba o rozwój zawodowy oraz satysfakcję swoich pracowników-szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązkówKLAUZULA INFORMACYJNAZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) informujemy, że:1. Administratorem Twoich danych osobowych jest SMART HUNTER Ewa Kęsek z siedzibą przyul. Błękitnej 5 w Zielonej Górze, wpisany do Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, REGON 361524829, zwany dalej Administratorem.2. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem adres e-mail: biuro@smarthunter.pl , nr tel.: 697-336-755, adres do korespondencji: ul. Błękitna 5; 65-128 Zielona Góra.3. W związku z tym, że świadczymy różne usługi, Twoje dane mogą być przetwarzane w różnych celach, zakresach i na różnej podstawie prawnej określonej w RODO, przez określony czas:a. REALIZACJA PROCESÓW REKRUTACYJNYCHJeżeli przekazujesz nam swoje CV lub inne dokumenty związane z poszukiwaniem pracy bądź w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne, będziemy przetwarzać Twoje dane podane w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na podstawie udzielonej zgody - zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a. oraz Art. 9 ust. 2 lit. a. RODO; Dane osobowe w tym zakresie będą przetwarzane przez okres do 3 lat, a w przypadku udzielenie odrębnej zgody do odwołania zgody;b. REALIZACJA USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ ADMINISTRATORAJeżeli korzystasz z naszych usług lub jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, Twoje dane kontaktowe oraz dane uzyskane w związku z realizacją takich usług będziemy przetwarzać na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b. RODO; Dane w tym zakresie będą przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Szwecja, Karlskoga 17.01.2022
POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT 1 zł
Szwecja, Karlskoga 31.12.2021
Spawacz MAG 1 zł
Szwecja, Karlskoga 09.12.2021
KONSTRUKTOR/ MECHANIK R107/3463-1717/21 1 zł
POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY 1 zł
Szwecja, Karlskoga 23.12.2021
MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ 1 zł