0

aplikacje

id #2591435 25.11.2021

starszy inspektor

Opis stanowiska pracy
Komenda Stołeczna Policji w Warszawie

Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

starszy inspektor do spraw dokumentacji audytowej i obsługi kancelaryjnej zespołu w Zespole ds. Audytu Wewnętrznego

00-150 Warszawa Ul. Nowolipie 2

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przechowuje i porządkuje zgodnie z procedurą audytową zbiory dokumentacji zgromadzonej przez audytora wewnętrznego w trakcie zadań audytowych,
  • Przygotowuje na podstawie sprawozdań z zadań audytowych zestawienia zawartych w nich zaleceń,
  • Przyjmuje, rejestruje, przechowuje i wysyła dokumenty jawne zespołu oraz sporządza wykazy spraw niezałatwionych,
  • Uczestniczy w przygotowaniu sprawozdań z wykonania planu audytu poprzez sporządzanie zestawień rozliczających czas pracy poświęcony na zadania audytowe wykorzystując ewidencję prowadzoną przez audytora wewnętrznego,
  • Przygotowuje i kompletuje akta spraw ostatecznie zakończonych oraz sporządza spisy dokumentacji archiwalnej,
  • Prowadzi ewidencję rzeczowych składników majątku oraz dokumentacji przychodowo-rozchodowej sprzętu i wyposażenia będącego w użytkowaniu zespołu oraz monitoruje stan użytkowanego sprzętu i mienia,
  • Przygotowuje skierowania na badania lekarskie, wprowadza dane z orzeczeń lekarskich do systemu i prowadzi ewidencję wydanych skierowań oraz monitoruje terminowość w sprawach profilaktycznej opieki zdrowotnej,

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa, monotonia pracy, wymuszona pozycja ciała, praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, budynek wyposażony w schodołaz bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

  •  UWAGA! LIST MOTYWACYJNY, ŻYCIORYS/CV ORAZ WSZYSTKIE OŚWIADCZENIA MUSZĄ BYĆ OPATRZONE AKTUALNĄ DATĄ (korespondującą z datą złożenia dokumentów) ORAZ WŁASNORĘCZNIE PODPISANE.

  • Oferty z upływem okresu archiwizacji zostaną komisyjnie zniszczone.

  • Kandydaci/kandydatki , którzy spełnili wymagania formalne zostaną poinformowani o terminie kolejnego etapu selekcji.

  • Proponowane wynagrodzenie zasadnicze według mnożnika 1,9000 kwoty bazowej (Wynagrodzenie zasadnicze członka korpusu służby cywilnej jest ustalane z zastosowaniem podanego mnożnika kwoty bazowej . Kwotę bazową określa ustawa budżetowa na dany rok). Dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe/staż pracy

doświadczenia zawodowego
powyżej 1 roku w pracy biurowej

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Znajomość aktów wykonawczych do ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w sprawie: - instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych; - jednolitego rzeczowego wykazu akt Policji,
  • Umiejętność: obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Komunikatywność
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "TAJNE" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 23.01.2022
Dyrektor Produktu 1 zł
Polska, Warszawa 26.01.2022
Specjalista ds. administracji 1 zł
Polska, Gliwice 26.01.2022
Pracownik Produkcji 1 zł
Polska, Gniezno 26.01.2022
Pracownik produkcji 1 zł