0

aplikacje

id #2588013 24.11.2021

Projektant ds. Elektroenergetyki

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie koncepcji w zakresie przyłączenia do sieci projektów OZE (farm fotowoltaicznych, wiatrowych), a także za przygotowywanie wniosków o przyłączenie do sieci energetycznej SN jak i WN dla projektów OZE.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest start-up wywodzący się z globalnie działającej spółki, będącej liderem w swojej dziedzinie.

Opis stanowiska

  • Projektowanie, koordynowanie, nadzór nad pracami związanymi ze stacjami SN/WN, liniami SN, WN w ramach powierzonych projektów
  • Wykonywanie koncepcji w zakresie przyłączenia do sieci projektów OZE (farm fotowoltaicznych, wiatrowych)
  • Przygotowywanie wniosków o przyłączenie do sieci energetycznej SN jak i WN dla projektów OZE
  • Analiza techniczna rozwiązań w zakresie elektroenergetyki zastosowanych w projektach OZE
  • Wykonywanie Due Diligence technicznego zakresu elektroenergetycznego projektów do realizacji jak i do pozyskania
  • Koordynowanie, planowanie, organizowanie oraz nadzór w zakresie odbiorów i testów układów oraz instalacji elektroenergetycznych
  • Udział w procesie uzgodnień dokumentacji projektowych sieci elektroenergetycznych, GPO, GPZ, Linii SN, linii WN
  • Organizacja i prowadzenie spotkań koordynacji projektowej, koordynacji wewnętrznej i koordynacji budowy w cyklu tygodniowym oraz przygotowywanie i dystrybuowanie notatek z nich zgodnie ze standardami przyjętymi w Spółce
  • Utrzymywanie, koordynowanie i zarządzanie kontaktami z lokalnymi władzami, służbami i nadzorem budowlanym w trakcie realizacji powierzonych Projektów w obszarze elektroenergetycznym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie w zakresie specjalności elektroenergetycznej lub elektrycznej
  • Uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Kilka lat doświadczenia w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu
  • Doświadczenie przy projektowaniu lub nadzorowaniu projektów OZE lub elektroenergetycznych takich jak budowa linii przesyłowych, dystrybucyjnych, GPZ, itp.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość programów z MS Office oraz do projektowania (np. AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Świadectwo kwalifikacyjne D lub E Gr 1 bez ograniczeń napięcia
  • Umiejętności w rozumieniu, konstruowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu operacyjnym realizacją projektów inwestycyjnych w branży fotowoltaicznej lub wiatrowej
  • Umiejętność analizy technicznej oraz ekonomicznej projektów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającym się start-upie będącym liderem na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover, Multisport, kursy językowe)
  • Elastyczność zatrudnienia (hybrydowa praca)
  • Fajna atmosfera pracy w zgranym zespole :)
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Racibórz 14.10.2021
Projektant do działu R&D (m/k) 1 zł
Polska, Rzeszów 29.09.2021
PROJEKTANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH. 1 zł
Architekt 1 zł
Polska, Lublin 20.10.2021
FLORYSTA 1 zł
Polska, Katowice 18.10.2021
Projektant branży elektrycznej 1 zł