0

aplikacje

id #2587998 24.11.2021

Projektant budowlany (instalacje PV)

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne projektowanie instalacji fotowoltaicznych w branży budowlanej oraz za opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, podwykonawczych w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania kontraktowe.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest start-up wywodzący się z globalnie działającej spółki, będącej liderem w swojej dziedzinie.

Opis stanowiska

  • Samodzielne projektowanie instalacji fotowoltaicznych w branży budowlanej
  • Opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, podwykonawczych w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania kontraktowe
  • Dobór systemu mocowania instalacji fotowoltaicznych
  • Współpraca z projektantami innych branż (elektryka)
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych na obiektach
  • Wykonywanie obliczeń budowlanych w zakresie projektowanych instalacji fotowoltaicznych
  • Weryfikacja parametrów wykonanych instalacji PV na podstawie dokumentacji przekazanej przez instalatorów
  • Kontakt z ekipami montażowymi poprzez platformy komunikacyjne oraz wspólne rozwiązywanie problemów technicznych
  • Audyty dachów w zakresie możliwości wykonania instalacji fotowoltaicznej
  • Wsparcie techniczne zespołu ds. zakupów oraz realizacji
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - kierunek elektryczny, elektroenergetyczny
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu inwestycji budowlanych oraz instalacji fotowoltaicznych
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD/ZWCAD oraz MS Office, oprogramowanie branżowe
  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji fotowoltaicznych
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość
  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki oraz energetyki

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającym się start-upie będącym liderem na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover, Multisport, kursy językowe)
  • Elastyczność zatrudnienia (hybrydowa praca)
  • Przyjemna atmosfera pracy w zgranym zespole :)
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Lublin 20.10.2021
FLORYSTA 1 zł
Polska, Warszawa 18.10.2021
Projektant drogowy 1 zł
Polska, Wrocław 18.10.2021
Projektant (BIM) 1 zł
Polska, Bydgoszcz 21.10.2021
Architekt IT 1 zł
Polska, Nysa 12.10.2021
GRAFIK KOMPUTEROWY 1 zł