0

aplikacje

id #2587980 23.11.2021

Specjalista ds. ochrony środowiska

Opis stanowiska pracy Specjalista ds. ochrony środowiska
Kraków
NR REF.: 1157590

Dla naszego Klienta, pracownik projektowej z zakresu infrastruktury i ochrony środowiska, poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. ochrony środowiska .

Wymagania:
• posiadanie tytułu zawodowego magistra lub magistra inżyniera o kierunku ochrona środowiska, nauki przyrodnicze lub kierunki pokrewne;
• doświadczenie w opracowywaniu materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (kart informacyjnych przedsięwzięć i raportów oddziaływania na środowisko) - w CV prosimy podać tytuły wykonanych opracowań oraz funkcję pełnioną w zespole;
• znajomość ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, ustawy prawo ochrony środowiska, ustawy prawo ochrony przyrody oraz przepisów powiązanych;
• znajomość procedur administracyjnych związanych z postępowaniem w sprawie oddziaływania przedsięwzięć na środowisko;
• prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym;
• dyspozycyjność i brak przeciwwskazań do pracy w terenie;

Dodatkowo mile widziane:
• doświadczenie w kierowaniu zespołem opracowującym materiały do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach;
• praktyczna znajomość oprogramowania QGIS i/lub AutoCAD;
• znajomość języka angielskiego;.
• dobre umiejętności komunikacyjne, organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Zadania:
• wykonywanie kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko i innych opracowań z zakresu oddziaływania na środowisko przede wszystkim dla infrastruktury liniowej (drogi, linie kolejowe);
• koordynacja pracy innych specjalistów biorących udział w wykonywanych pracach;
• uzgodnienia dokumentacji z zamawiającymi;
• wspomaganie inwestorów w procedurze uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i innych decyzji uzyskiwanych w procesach inwestycyjnych w zakresie oddziaływania na środowisko.

Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B), atrakcyjne wynagrodzenie oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 25.11.2021
inspektor wojewódzki 1 zł
Polska, Braniewo 25.11.2021
inspektor weterynaryjny 1 zł
Polska, Siemiatycze 25.11.2021
Polska, Warszawa 25.11.2021
specjalista 1 zł