0

aplikacje

id #2587940 23.11.2021

Pracownik gospodarki magazynowej (m/k)

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • dbanie o porządek w obrębie hali produkcyjnej, magazynowej i warsztacie,
  • odśnieżanie,
  • koszenie trawników i dbanie o tereny zielone wokół firmy,
  • utrzymanie czystości na parkingu przy zakładzie pracy,
  • utrzymanie czystości placu magazynowego,
  • opróżnianie pojemników z odpadami,
  • pomoc przy załadunku odpadów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • pakowanie części według wzorcowego arkusza danych (DSTB, KIP).

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - w tym z wymianą butli gazowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność,
  • sumienność,
  • dbałość o stanowisko pracy.

Oferujemy:
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy bezpośrednio u naszego klienta,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • dodatki okolicznościowe,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinasowanie kosztów posiłków,
  • karty podarunkowe dla dzieci na Mikołaja,
  • miejsce pracy: Złotoryja.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 19.11.2021
PRACOWNIK GOSPODARCZY 1 zł
Polska, Bielawa 29.11.2021
Pracownik Inwentaryzacji 1 zł
Polska, Warszawa 19.11.2021
Pracownik fizyczny 1 zł
Polska, Zawiercie 19.11.2021
Pracownik Magazynowy 1 zł