0

aplikacje

id #2587939 23.11.2021

Pracownik produkcji (m/k)

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • prace produkcyjne: obróbka mechaniczna, gięcie, cięcie, szlifowanie, frezowanie CNC,
  • obsługa maszyn produkcyjnych, produkcja bagażników samochodowych.

Wymagania:
  • doświadczenie na produkcji,
  • chęć do pracy, możliwość podjęcia pracy w najbliższym czasie,
  • determinacja i gotowość do podjęcia stałej współpracy z pracodawcą.

Oferujemy:
  • miejsce pracy: Gliwice, dojazd do pracy autobusem 259 i 280,
  • umowę o pracę na okres próbny, później na dwa lata,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe 3200 zł brutto,
  • do 10% premii od wynagrodzenia zasadniczego,
  • podwyżkę po okresie próbnym 300 zł do kwoty 3500 zł brutto,
  • opiekę medyczną za 1 zł,
  • premię na Wielkanoc i Boże Narodzenie po 500 zł,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • pracę w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy przesłać do nas swoje CV - zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Zapraszamy również do naszego biura w Gliwicach, al. Wojciecha Korfantego 25/2 w godzinach od 08:00 do 15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Brzeg 22.11.2021
Technik/ Pracownik działu utrzymania ruchu 1 zł
Polska, Poznań 21.11.2021
starszy specjalista 1 zł
Operator Produkcji - I ZMIANA 1 zł
Polska, Szczecin 21.11.2021
inspektor wojewódzki 1 zł
Polska, Wrocław 21.11.2021
specjalista 1 zł