0

aplikacje

id #2585811 22.11.2021

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • utrzymanie ruchu w fabryce poprzez dokonywanie napraw bieżących awarii oraz przeglądów i wymian prewencyjnych,
  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych rozbudowujących fabrykę i usprawniających proces produkcyjny,
  • obsługa komputerowej bazy zleceń, analizy awarii, raportów zmianowych, systemu przeglądów prewencyjnych i gospodarki magazynu części zamiennych,
  • docelowo opieka nad jednym z obszarów (linia produkcyjna lub obszar współpracujący).

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok,
  • wykształcenie średnie techniczne w kierunku mechanik, elektromechanik,
  • doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi,
  • znajomość budowy mechanicznej podstawowych rodzajów maszyn produkcyjnych i ich komponentów,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym, 4-brygadowym (warunek konieczny),
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednie w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie kwartalne (zadaniowa, motywacyjna) i roczną,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy, bony Sodexo i paczki świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowana karta Multisport, program wsparcia pracowników (między innymi pomoc prawna, finansowa, psychologiczna).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Brodnica 15.11.2021
INSTALATOR SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH 1 zł
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1 zł
Polska, Włocławek 20.11.2021
MECHANIK SAMOCHODOWY R74/3107-1524/21 1 zł
Polska, Inowrocław 16.11.2021
INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH (NR 2812) 1 zł
Polska, Lublin 18.11.2021
ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY 1 zł