0

aplikacje

id #2585795 22.11.2021

Junior Accountant with English - rekrutacja online

Opis stanowiska pracy Junior Accountant with EnglishMiejsce pracy: Wrocław
Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze księgowości oraz finansów.

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta zagranicznego
  • Praca z systemem SAP
  • Kontrola poprawności danych
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (księgowość, ekonomia, finanse) – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego, minimum B2
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin: 8:00-16:00; 9:00-17:00
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wcześniejsze doświadczenie w księgowości będzie mile widziane
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Bonus roczny i półroczny
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Szeroki pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Łódź 29.11.2021
Operator prowadzący proces produkcyjny 1 zł
Analityk Systemowy (integracje) 1 zł
Polska, Kraków 30.11.2021
AML Risk Analyst 1 zł
Polska, Katowice 30.11.2021
HR Manager (m/f) 1 zł
Polska, Warszawa 30.11.2021
Junior Accountant 1 zł