0

aplikacje

id #2585774 22.11.2021

Specjalista w Wydziale Mieszkaniowym

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • aktualizacja bazy danych w programie komputerowym SAP (m.in. w zakresie zmiany ilości osób, metrażu lokali, najemców, tytułu prawnego) i bieżące wydruki komputerowe z tym związane.
  • naliczanie i informowanie lokatorów o obciążeniach.
  • wprowadzenia stanów wodomierzy, ich rozliczanie i sporządzanie wydruków dla lokatorów.
  • sporządzanie miesięcznych bilansów za lokale mieszkalne.
  • wyjaśnienie niezgodności czynszowych z lokatorami i współpraca w tym zakresie z administratorami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość ustawy o ochronie praw lokatorów
  • znajomość zagadnień z zakresu gospodarowania, zarządzania i administrowania nieruchomościami
  • znajomość przepisów Kodeksu Cywilnego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • nastawienie na realizację założonych celów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 24.11.2021
Dyrektor Zarządzający 1 zł
Polska, Poznań 21.11.2021
starszy specjalista 1 zł
Polska, Warszawa 21.11.2021
główny specjalista 1 zł
Polska, Katowice 21.11.2021
inspektor wojewódzki 1 zł