0

aplikacje

id #2585757 22.11.2021

Junior Accountant with Spanish

Opis stanowiska pracy

Zakres projektu:

  • Weryfikacja faktur przychodzących
  • Dokładne księgowanie transakcji AP
  • Codzienne zaangażowanie/współpraca z innymi zespołami
  • Zapewnienie terminowej i prawidłowej realizacji zadań AP
  • Codzienny kontakt z klientami i dostawcami

Wymagania dotyczące kompetencji:

  • Licencjat z rachunkowości, finansów lub biznesu (dyplom magisterski będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Dobre umiejętności w rozwiązywaniu problemów i ukierunkowaie na wyniki
  • Znajomość MS Excel
  • Pozytywne nastawienie
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie Generali
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Pakiet stomatologiczny
  • Multisport (pakiet Fit&More)
  • Dofinansowanie do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Dużo atrakcyjnych szkoleń wewnętrznych
  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie