0

aplikacje

id #2585756 22.11.2021

Accounting Administrator with French

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: finanse / rachunkowość
  • Lokalizacja: Kraków
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, start między 8.00-10.00 (8h), aktualnie hybrydowo (jeden dzień w tygodniu w biurze)
  • Wymagany język angielski (min. B1) oraz francuski (min.B2)
  • Wynagrodzenie: 4600 - 7500 PLN brutto (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka francuskiego

Zakres projektu:

  • Codzienny kontakt z dostawcami francuskojęzycznymi i przekazywanie spraw księgowych do Zespołu Księgowego
  • Bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny w języku francuskim i angielskim
  • Wykonywanie innych przydzielonych zadań i obowiązków niezbędnych do wsparcia dostawców

Wymagania dotyczące kompetencji:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Chęć rozwoju w obszarze rachunkowości i finansów
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Umiejętności w rozwiązywaniu problemów
  • Doświadczenie w procesach AP będzie atutem
  • Znajomość MS Excel i SAP byłaby atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie Generali
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Pakiet stomatologiczny
  • Multisport (pakiet Fit&More)
  • Dofinansowanie do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Dużo atrakcyjnych szkoleń wewnętrznych
  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Jastarnia 24.11.2021
Senior Business Analyst 1 zł
Polska, Wrocław 24.11.2021
Java Developer (praca 100% zdalna) 1 zł
Polska, Szczecin 24.11.2021
Polska, Warszawa 26.11.2021
Operator wózka widłowego (k/m) 1 zł