0

aplikacje

id #2585751 22.11.2021

Magazynier w Swarzędzu. Dołącz do nas i rozwiń swoje kwalifikacje! - Poznań

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie prowadzimy rekrutacje dla jednego z naszych Klientów na stanowisko: Magazynier w Swarzędzu.

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy? Posiadasz doświadczenie w pracy magazynowej i chcesz je wykorzystać w nowym miejscu?

Doskonale trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą na stanowisko  Magazyniera.

Jesteś dla nas odpowiednim kandydatem, jeżeli:
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w pracach magazynowych;
  • pozostajesz w gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • jesteś chętny do rozwoju i podwyższania kwalifikacji.

Idealnie wpisujesz się w nasze oczekiwania? W takim razie, dołącz do nas już dziś!

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:
  • przyjmowanie towarów na magazyn;
  • proste prace magazynowe;
  • wprowadzanie towarów do systemu komputerowego.

Jeśli czegoś nie potrafisz, spróbuj! Wszystkiego Cię nauczymy.

Dołączając do naszego zespołu, możesz wiele zyskać.

Nowym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system premiowy;
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji o uprawnienia UDT
  • pracę w świetnej lokalizacji w Swarzędzu!

Uważasz, że ta praca jest stworzona dla Ciebie? W takim razie do zobaczenia w Swarzędzu!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się  z nami.

Zadzwoń:  503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie