0

aplikacje

id #2585722 21.11.2021

starszy specjalista

Opis stanowiska pracy
Ministerstwo Klimatu i Środowiska w Warszawie

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

starszy specjalista do spraw jakości paliw stałych w Wydziale do spraw Emisji do Powietrza, Departament Ochrony Powietrza i Polityki Miejskiej

00-922 Warszawa ul. Wawelska 52/54

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przygotowuje normy jakościowe dla paliw stałych przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych lub instalacjach spalania o nominalnej mocy cieplnej mniejszej niż 1 MW wprowadzanych do obrotu
  • Opracowuje rozwiązania dotyczące kontroli dotrzymywania norm jakościowych dla paliw stałych przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych lub instalacjach spalania o nominalnej mocy cieplnej mniejszej niż 1 MW przez firmy związane z obrotem paliw
  • Analizuje powiązanie przepisów jakości paliw stałych z dokumentami strategicznymi dotyczącymi emisyjności zanieczyszczeń do powietrza takimi jak Krajowy Program Ograniczania zanieczyszczeń do Powietrza
  • Opracowuje projekty przepisów prawa dotyczących jakości paliw stałych przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych lub instalacjach spalania o nominalnej mocy cieplnej mniejszej niż 1 MW,
  • Współpracuje z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Krajową Agencją Skarbową w zakresie kontrolowania jakości paliw stałych przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych lub instalacjach spalania o nominalnej mocy cieplnej mniejszej niż 1 MW, wprowadzanych do obrotu lub obejmowanych procedurą celną dopuszczenia do obrotu w zakresie szkoleń, interpretacji przepisów, upowszechniania wiedzy z zakresu jakości paliw
  • Uzgadnia działania w zakresie zlecania ekspertyz, prac badawczych z zakresu jakości paliw stałych przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych lub instalacjach spalania o nominalnej mocy cieplnej mniejszej niż 1 MW
  • Opiniuje i uzgadnia materiały planistyczne, programy, opracowania studialne, projekty aktów prawnych i innych dokumentów opracowanych w i poza Ministerstwem związanych z jakością paliw stałych przeznaczonych do użytku w gospodarstwach domowych lub instalacjach spalania o nominalnej mocy cieplnej mniejszej niż 1 MW, wprowadzanych do obrotu lub obejmowanych procedurą celną dopuszczenia do obrotu

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposoby wykonywania zadań:

  • zagrożenie korupcją

  • krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca na I piętrze budynku, budynek i pomieszczenia urzędu dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (podjazd do budynku, toalety, windy oraz drzwi o odpowiedniej szerokości)

  • praca przy komputerze – możliwość zapewnienia specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym oraz osobom z uszkodzonym słuchem

  • podczas wyjazdów służbowych warunki świadczenia pracy mogą nie być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

  • Prosimy o podanie w aplikacji adresu e-mail oraz numeru telefonu w celu zapewnienia sprawnej komunikacji w procesie naboru.

  • Jako członek Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji promujemy dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzymy standardy w tym zakresie. Ważna jest dla nas dbałość o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji (Candidate Experience).

  • Osoby
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rawicz 26.11.2021
starszy inspektor weterynaryjny 1 zł
Kierownik magazynu (K/M) 1 zł
Polska, Warszawa 28.11.2021
Regionalny Kierownik Sprzedaży - FMCG 1 zł