0

aplikacje

id #2581691 21.11.2021

Specjalista / Referent ds. płac

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• przygotowanie i sporządzanie list płac
• weryfikacja składników wynagrodzenia i potrąceń
• weryfikacja dokumentacji zleceniobiorców w celu prawidłowego zgłoszenia do ZUS i rozliczenia składek społecznych w deklaracjach miesięcznych
• wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
• prowadzenie spraw egzekucyjnych
• sporządzanie zaświadczeń na prośbę pracownika, zleceniobiorcy oraz instytucji zewnętrznych np. ZUS
• przygotowanie korespondencji do instytucji zewnętrznych np. ZUS, organy egzekucyjne
• wykonywanie rozliczeń rocznych PIT
• współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy
• inne czynności wynikające ze specyfikacji pracy

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, finanse, kadry i płace
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • znajomość przepisów w zakresie zawierania umów cywilno-prawnych
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) oraz programu „Płatnik”
  • mile widziana umiejętność obsługi programu CDN Optima
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samodzielność w realizacji zadań
  • przyjazne środowisko pracy

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bytom 23.11.2021
Asystent/-ka Działu Handlowego na rynek Francuski 1 zł
Specjalista ds. płac 1 zł
Polska, Szczecin 21.11.2021
inspektor wojewódzki 1 zł
Polska, Warszawa 21.11.2021
starszy specjalista 1 zł
główny specjalista 1 zł