0

aplikacje

id #2581686 21.11.2021

Inżynier Serwisu

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę serwisową urządzeń medycznych, wykonywanie przeglądów oraz działania prewencyjne, w obrębie wyznaczonego terenu i danej kategorii produktowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży medical devices. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, istniejącej na rynku od ponad 100 lat. Produkty firmy mają duży wpływ na diagnozowanie, leczenie i zapobieganie chorób oraz wspomagają prowadzenie badań naukowych.

Opis stanowiska

  • Obsługa serwisowa urządzeń medycznych do diagnostyki i zabiegów endoskopowych oraz chirurgii laparoskopowej w placówkach służby zdrowia publicznych i prywatnych: naprawa automatycznych myjni-termodezynfektorów i urządzeń peryferyjnych, przeglądy aparatów endoskopowych i oprzyrządowania, instalacja i przeglądy techniczne tych urządzeń, prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi ww. sprzętu;
  • Prowadzenie dokumentacji wizyt serwisowych, przygotowywanie raportów napraw oraz uzupełnianie kart technicznych;
  • Zarządzanie podręcznym magazynem części zamiennych;
  • Bieżąca współpraca z zespołem handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego oraz administracją serwisu odnośnie planowania i raportowania działań serwisowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej (doświadczenie w obsłudze urządzeń medycznych będzie dodatkowym atutem);
  • Mile widziana będzie znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły) oraz umiejętność instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;
  • Znajomość j. angielskiego technicznego (poziom średnio-zaawansowany);
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, mechatronika bądź pokrewne;
  • Chęć kształcenia się i rozwijania umiejętności;
  • Umiejętność nawiązywania relacji, otwartość i umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów;
  • Samodzielność, dokładność i umiejętne planowanie pracy.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Liczne szkolenia i program wdrożeniowy;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet medyczny;
  • Pakiet myBenefit (m.in. sport, kino); Multikafeteria;
  • PPK;
  • Ubezpieczenie NNW;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Bony Świąteczne.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Szwecja, Kiruna 24.11.2021
Inżynier Utrzymania Ruchu 1 zł
Inżynier Procesu 1 zł