0

aplikacje

id #2581604 19.11.2021

Regional Manager

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Lokalizacja: Katowice- centrum
  • Rodzaj projektu: rozwój biznesu na terenie południowej Polski
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (8.00-18.00)
  • Wymagany język angielski - poziom min. C1
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży na terenie południowej Polski
  • Utworzenie regionalnego planu sprzedaży zgodnie z założonymi celami biznesowymi
  • Uczestnictwo w rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza potrzeb Klienta i dopasowanie najlepszego modelu usług
  • Analiza trendów rynkowych oraz identyfikowanie nowych możliwości w przypisanym regionie we współpracy z działem rozwoju biznesu
  • Budowanie i utrzymanie silnych relacji z Klientami
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach oraz uczestniczenie w realizowanych projektach marketingowych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym pod kątem realizowanych projektów

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług w tym consultingowych w branży IT
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Entuzjazm, komunikatywność, samodyscyplina, przedsiębiorczość w działaniu
  • Silna orientacja na realizację wymiernych celów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe+ kwartalny system premiowy
  • Rozwój w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym, pakiet Multisport

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 05.12.2021
Software Developer 1 zł
Polska, Warszawa 04.12.2021
Customer Care 1 zł
Polska, Wrocław 05.12.2021
Operator wózka widłowego 1 zł
Polska, Wrocław 03.12.2021
GL Accountant for Poland 1 zł
Polska, Warszawa 05.12.2021
Category Manager - toys 1 zł