0

aplikacje

id #2581562 19.11.2021

KOORDYNATOR DS. LOGISTYKI Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/9773

Obowiązki:

Koordynator Logistyki jest głównie odpowiedzialny za planowanie, realizację i monitorowanie wszystkich dostaw wychodzących, a także będzie kluczowym kontaktem dla przedstawicielii Działu Obsługi Klienta Odyssey. Koordynator Logistyki będzie ściśle współpracował z Działem Operacyjnym, Administracją, Działem Zakupów i Jakości Odyssey, jak również z Klientami Odyssey oraz Dostawcami Usług Logistycznych (LSP).
Główne obowiązki to:
Intensywna komunikacja z klientami na co dzień.
Planowanie transportu dla klientów Odyssey.
Utrzymywanie/ustawianie danych głównych.
Wydawanie i dystrybucja raportów do wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy.
Rozwiązywanie problemów i zgłaszanie wszelkich potencjalnych awarii usług odpowiednim interesariuszom wewnętrznym i zewnętrznym.
Ściśle współpracowanie z Działem Jakości w zakresie niezgodności i procesu reklamacji.
Zapewnienie wsparcia operacyjnego w projektach klientów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego. Biegłość w standardowych aplikacjach Microsoftu. Silne umiejętności komunikacyjne - zdolność do efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach bezpośrednio i zdalnie. Efektywne umiejętności raportowania. Zorientowanie na szczegóły: dokładność jest niezbędna, dobra organizacja pracy. Proaktywność i gotowość do podejmowania inicjatyw. Zdolność do adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku, zdolność szybkiego uczenia się. Wiedza o systemach ERP (np. SAP) i systemach zarządzania transportem (TMS) będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim z dopiskiem "Logistics Coordinator" to HRGdansk@odysseylogistics.com.Proszę o umieszczenie w CV klauzuli rodo "I hereby agree for processing my personal data, included in my application for a job, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rzeszów 18.11.2021
MAGAZYNIER 1 zł
Magazynier 1 zł
Polska, Dębica 20.11.2021
Polska, Zgorzelec 17.11.2021
Pracownik sektora logistyki 1 zł
Polska, Wrocław 23.11.2021
Pracownik Magazynu 1 zł